Teamindelingen JO-13 (d-pup) 2016-2017

Bijgaand de voorlopige indelingen.
Indelingen zijn zorgvuldig en in overleg met trainers gemaakt, waarbij ook gekeken is naar evaluaties en leidersenquêtes van afgelopen seizoen.
Natuurlijk zullen er verrassingen en teleurstellingen zijn. Als je teleurgesteld bent, kunnen we je vooral adviseren om vanaf het begin te laten zien wat je waard bent!
Doe dat trouwens in alle gevallen, want er ligt veel concurrentie op de loer…….
Mocht je jouw naam niet terugvinden bij de opstellingen, neem dan contact op met de coördinator van betreffende afdeling.
Uiteraard kunnen er in de voorbereiding (en zeker ook tijdens het seizoen) mutaties plaats vinden door diverse omstandigheden en goede, dan wel iets minder goede vorm.
Trainingsschema wordt begin augustus op de site gepubliceerd. Door de late vakanties zullen de meeste trainingen in de tweede/derde week van augustus aanvangen.
Maar nu eerst allemaal een fijne vakantie gewenst.

Voorlopige indelingen Onder 13 (voorheen D-pupillen)
           
JO13  1    JO13  2   JO13  3  
2e divisie   1e klasse   1e klasse  
Jonathan Hoekstra 1 Jarmo van Emst (K) 1 John Dijkstra (K)  1
Maurits Brouwer 2 Damien Klaver 2 Max Buijse (K) 2
Ganden Matthezing 3 Emil van t Haar  3 Sierk Nieuwenhuis 3
Hidde Ament 4 Morten Verdijck  4 Mauro de Boer 4
Mink Visser (K) 5 Hessel Sjoerdsma  5 Leandro Altenburg 5
Noel Spoelstra 6 Joris Tiekstra 6 Amos Mourits 6
Chris Otten 7 Robbin van Lingen 7 Redmer Kooi 7
Durk Hofma  8 Joran Adema 8 Dennis Mujdanovic 8
Tycho Petersohn  9 Gerson Nkongolo 9 Neinjel Kook 9
Basten de Graaf  10 Nina Nijstad 10 Stijn Sjoerdsma 10
Sieger Bootsma 11 Dagmar Bijlsma 11 Merijn Lens 11
Eldin Cirikovic  12 Ronald Rozema  12 Melvin Mehovic  12
Thom Leffring  13 August Klarenbeek  13 Andy van der Ley  13
Erin Kingma  14 Teun vd Molen 14 Joram Banninga 14
  15   15   15
           
           
JO13  4   JO13  5   JO13  6  
2e klasse   2e klasse   3e klasse  
Halle Beltman (K) 1 Jort van der Molen (K) 1 Jesse Eijer (K)  1
Mohammed Abdelbaki 2 Mohammed Hamid 2 Sem van Gorkum  2
Matthijs Bakker 3 Koen Zeilstra 3 Mohammed El  Maimouni  3
Teun de Kluijver 4 Romano Kumar 4 Daniel Keyser  4
Isaac Kuiper 5 Jisse Harkema 5 Jaouad Lakhloufi  5
Devin Piekema 6 Ahmed Slevany 6 Tim Monsma  6
Niels van de Ploeg 7 Cas van Zomeren 7 Tyrell Postma  7
Stefan Pavlovic 8 Ruben Messchendorp 8 Abel Minnaard  8
Bas Zuidema 9 Lars Postma 9 Kiran de Boer 9
Mark Feitsma 10 Milan Cats 10 Ayoub Azarzar  10
Julian Ultzen 11 Parscal Buursma 11 Otte Algra  11
Sahil Popal 12 Thijs Bergsma 12 Mas Idzenga  12
Moustafa Elmarini 13 Tim Santhuizen 13 Wessel Rinsma  13
  14 Daniel Hoekstra 14 Michel van der Woude 14
  15 Maurits Gramsma 15   15
           
           
JO13  7   JO13  8   JO-13  9  
3e klasse   3e klasse   3e klasse  
Shanyl Soekhlall (K)  1 Stern Oosterwijk (K) 1 Yonathan Walbeek (K) 1
Sem Deden 2 Raisel Cadeau  2 Ylias Elmarini 2
Jens de Haan 3 Giovanni Olm  3 Rowan Forbes 3
Jamie Hindriks 4 Tyno Sleijfer 4 Tycho Gerritzen 4
Julian van der Vegt 5 Hawar Meijerhof 5 Kelvin Chen 5
Ruben Andy 6 Bvanisch Pal  6 Milan Pool 6
Jarno Kuipers 7 Jamie ten Cate  7 Starley Briggs  7
Jasman Gill Singh 8 Marwin Petersohn  8 Dylan Rensen 8
Furkan Almaci 9 Misha Halma (K)  9 Sem de Boer 9
Bora Turan 10 Jur Ferwerda  10 Jort Jelle Kingma 10
Hassan Cige 11 Djibril Boukari Mahane 11 Jason de Boer 11
Dim Celemencia 12 Kian Klarenbeek  12 Sil Keijzer 12
Lukas Kamsma 13 Niels Hemminga  13 Reza Wierda 13
  14 Marijn van der Steeg  14 Jordy Sijtsma 14
  15   15 Mink vd Velde 15

 

Afdrukken

Dijkstra
Textielstra
Adrenna
Veltman Footer
Ing
Vos 2

Contact

  • Contactgegevens
  • Routebeschrijving
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Inloggen / uitloggen

Volg Frisia