MaandagTijd Team Trainer Kleedkamer Veld Ballenhok
            
 16:30-17:45       B1ab  
 16:30-17:30 JO9-1 t/m 5 Niels van der Ploeg, Jan Egberts + CIOS   B2ab 22
 16:30-17:30 JO10-1 t/m 4 Mikki Mehovic, Ehrlich van Uytrecht + CIOS   B3ab 23
 17:15-18:30 JO14-1 Max Huiskamp   A1ab 27
 17:15-18:30 JO15-1 Laurens Bergsma   A2ab 39
 17:30-18:30 JO11-1 t/m 4 Klaas Kuiken, + CIOS   B2ab 25
 17:30-18:30 JO12-1 t/m 4 Jan Durk de Groot, Rutger Terpstra + CIOS   B3ab 24
 17:45-19:00 MO15-1     B1ab 16
 18:30-19:45 JO13-1 Leon Yedema   A1ab 14
 18:30-19:45 JO13-2 Martijn Bakker   A2ab 30
 18:30-20:00 JO17-1 Romke Barske   B2ab 12
 18:30-20:00 JO17-2 Lennaert Kooistra   B3ab 34
 19:00-20:15 MO15-2 Jan Egberts   B1ab 16
 19:45-21:15 Vrouwen 1 Elle Freijssen   A1ab 6
 19:45-21:15 MO17-1 Haico Kiwiet   A2ab 13
 20:00-21:30 Zaterdag 1 Tobias Sandner   B2ab 7
 20:00-21:30 Zaterdag 2 Dennis de Munck   B3ab 5
 20:15-21:30       B1ab  
            
            
DinsdagTijd Team Trainer Kleedkamer Veld Ballenhok
            
 16:30-17:30       B1ab  
 16:30-17:30       B2ab  
 16:30-17:30 JO13-3 Djerry Spoelstra   B3ab 31
 17:15-18:30 JO14-1 Max Huiskamp   A1ab 27
 17:15-18:30 JO15-1 Laurens Bergsma   A2ab 39
 17:45-19:00 MO13-1     B1ab 19
 17:30-18:45 JO14-3 Thorkild Beltman   B2ab 18
 17:30-18:45 JO15-2 Djerry Spoelstra   B3ab 41
 18:30-20:00 JO17-1 Romke Barske   A1ab 12
 18:30-20:00 JO17-2 Lennaert Kooistra   A2ab 34
 19:00-20:00       B1ab  
 18:45-20:00 JO17-4 Andries Rinsma   B2ab 36
 18:45-20:00 JO14-2 Cees Viets, Theo Veltman   B3ab 18
 20:00-21:30 Zondag 1 Germain Beck   A1ab 3
 20:00-21:30 Zondag 1 Germain Beck   A2ab 3
 20:00-21:30 Studenten     B1ab 28
 20:00-21:30 JO19-1 Stefan Knobbe   B2ab 10
 20:00-21:30 JO19-2     B3ab 37
            
 17:00-17:30 JO9 keepers Niels Deinum   Keepershoek 4
 17:30-18:00 JO10 keepers Niels Deinum   Keepershoek 4
 18:00-18:30 JO11 keepers Niels Deinum   Keepershoek 4
 18:30-19:00 JO12 keepers Niels Deinum   Keepershoek 4
            
            
            
WoensdagTijd Team Trainer Kleedkamer Veld Ballenhok
            
 15:00-16:00 JO7 Folkert de Vries   B1ab gang 4
 16:30-17:30       A1ab  
 16:30-17:30       A2ab  
 16:30-17:30       B1ab  
 16:30-17:30       B2ab  
 16:30-17:30       B3ab  
 17:30-18:45 JO13-1 Leon Yedema   A1ab 14
 17:30-18:45 JO13-2 Martijn Bakker   A2ab 30
 17:30-18:45 JO13-4     B1ab 31
 17:30-18:45 MO15-1     B2ab 16
 17:30-18:45 MO15-2     B3ab 16
 18:45-20:00 JO17-3     A1ab 35
 18:45-20:00 JO19-3     A2ab 38
 18:45-20:00 VR.30+ Yvonne Slof   B1ab 8
 18:45-20:00 JO15-3     B2ab 29
 18:45-20:00 MO17-1     B3ab 13
 20:00-21:30 ZO.3 Werner Haagsma   A1ab 15
 20:00-21:30 Zo.5 Bert Timmer, Salvatore Tundo   A2ab 17
 20:00-21:30 Sen.45+ Chris Langendijk   B1ab 1
 20:00-21:30 ZAT.3 Ward Wieringa   B2ab 42
 20:00-21:30 Vrouwen 1     B3ab 6
            
DonderdagTijd Team Trainer Kleedkamer Veld Ballenhok
            
 16:30-17:30 JO8 Mike Vallinga   A1ab gang 4,5
 16:30-17:30 JO9-3,4,5 / JO10-3,4 Mike Vallinga   A2ab gang 4,5
 16:30-17:30 JO9-1,2 Niels van der Ploeg, Jan Egberts   B2ab 22
 16:30-17:30 JO12-1,2 Jan Durk de Groot, Rutger Terpstra   B3ab 24
 16:45-17:45 JO10-1,2 Mikki Mehovic, Ehrlich van Uytrecht   B1ab 23
 17:30-18:30 JO11-3,4      A1ab 21
 17:30-18:30 JO12-3,4     A2ab 32
 17:30-18:30 MO13-1     B2ab 19
 17:30-18:30 JO14-3 Thorkild Beltman   B3ab 18
 17:45-18:45 JO11-1,2 Klaas Kuiken,    B1ab 25
 18:30-19:45 JO14-1 Max Huiskamp   B2ab 27
 18:30-19:45 JO15-1 Laurens Bergsma   B3ab 39
 18:30-20:00 JO17-1 Romke Barske   A1ab 12
 18:30-20:00 JO17-2 Lennaert Kooistra   A2ab 34
 18:45-20:00 JO14-2 Cees Viets, Theo Veltman   B1ab 18
 19:45-21:15 Zaterdag 1 Tobias Sandner   B2ab 7
 19:45-21:15 Zaterdag 2     B3ab 5
 20:00-21:30 JO19-1 Stefan Knobbe   A1ab 10
 20:00-21:30 JO19-2     A2ab 37
 20:00-21:30 Studenten     B1ab 28
            
VrijdagTijd Team Trainer Kleedkamer Veld Ballenhok
            
 16:30-17:30       B1ab  
 16:30-17:30       B2ab  
 16:30-17:30 JO13-3 Djerrie Spoelstra   B3ab 31
 17:15-18:30 JO13-1 Leon Yedema   A1ab 14
 17:15-18:30 JO13-2 Martijn Bakker   A2ab 30
 17:30-18:30       B1ab  
 17:30-18:30 JO13-4     B2ab 31
 17:30-18:30 JO15-2 Djerrie Spoelstra   B3ab 41
 18:30-19:30 JO17-4 Andries Rinsma   A1ab 36
 18:30-19:30 JO17-3     A2ab 35
 18:30-19:30       B1ab  
 18:30-19:30 JO19-3     B2ab 38
 18:30-19:30 JO15-3     B3ab 29
 19:30-21:00 Zondag 1 Germain Beck   A1ab 3
 19:30-21:00 Zondag 1 Germain Beck   A2ab 3
 19:30-21:00       B1ab  
 19:30-21:00       B2ab  
 19:30-21:00       B3ab