Cookie beleid L.A.C. Frisia 1883

De website van L.A.C. Frisia 1883 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainen

Trainen

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
L.A.C. Frisia 1883 JO7 15.00 - 16.00 Folkert de Vries, Nadir Ekren, Bas Kooijman
  • Hoofdveld
  • 6
  • Trainingen starten vanaf 23 augustus.
L.A.C. Frisia 1883 JO9-1 16.30 - 17.30 Johan Goslings, Hamza Abdelkarim
  • B2
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO9-2 16.30 - 17.30 Johan Goslings, Hamza Abdelkarim
  • B2
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO14-2 17.15 - 18.30 Sven Deinum, Lamsma
  • B3
  • 4
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO17-5 17.15 - 18.45 Thorkild Beltman
  • A2
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO13-3 17.30 - 18.30 Curtje Piard, Jayzir Martina
  • B2B
  • 3
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO14-3 17.30 - 18.30 Jesse Suurhoff
  • B2A
  • 3
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO14-1 17.30 - 18.45 Ferry Meijer
  • B1
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO17-2 17.30 - 18.45 Caio Feige
  • A1
  • 2
  • -
L.A.C. Frisia 1883 MO17-1 18.30 - 20.00
  • B3
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 MO20-1 18.30 - 20.00 Stephan Brandenburgh
  • B2
  • 5
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO17-4 18.45 - 20.00 Robin Roeda
  • A1
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO19-2 18.45 - 20.00
  • A2
  • 2
  • -
L.A.C. Frisia 1883 5 (zon) 19.15 - 20.45 Alen Cirikovic
  • B1
  • 4
  • -
L.A.C. Frisia 1883 2 (zon) 20.00 - 21.30 Sybren Canrinus
  • B2
  • 3
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO17-3 20.00 - 21.30 Theo Veltman
  • A1
  • 2
  • -
L.A.C. Frisia 1883 VR18+1 20.00 - 21.30
  • A2
  • 5
  • -
L.A.C. Frisia 1883 45+1 20.15 - 21.45 Willem Woudstra
  • B3
  • 4
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
L.A.C. Frisia 1883 JO11-3 16.00 - 17.00 Michiel Seekles, Marco van der Ploeg
  • B3
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO11-4JM 16.00 - 17.00 Michiel Seekles, Marco van der Ploeg
  • B3
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO8-1 16.30 - 17.30 Dennis Spijkstra
  • A1
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO8-2 16.30 - 17.30 Dennis Spijkstra
  • A1
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO8-3 16.30 - 17.30 Dennis Spijkstra
  • A1
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO8-4 16.30 - 17.30 Dennis Spijkstra
  • A1
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO9-3 16.30 - 17.30 Dennis Spijkstra
  • A2
  • 5
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO9-4 16.30 - 17.30 Dennis Spijkstra
  • A2
  • 5
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO9-5 16.30 - 17.30 Dennis Spijkstra
  • A2
  • 5
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO9-6 16.30 - 17.30 Dennis Spijkstra
  • A2
  • 5
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO11-1 16.30 - 17.30 Sietze Vis
  • B1
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO11-2 16.30 - 17.30 Sietze Vis
  • B1
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO12-1 16.30 - 17.30 Mike Vallinga, Jan Egberts
  • B2
  • 3
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO12-2JM 16.30 - 17.30 Mike Vallinga
  • B2
  • 3
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO14-1 17.00 - 18.30 Ferry Meijer
  • B3
  • 4
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO10-1 17.30 - 18.30 Hilbrand Sibma, Kris Roode, Peter van der Schaaf
  • B2A
  • 3
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO10-2 17.30 - 18.30 Hilbrand Sibma, Kris Roode, Peter van der Schaaf
  • B2A
  • 3
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO10-3 17.30 - 18.30 Dennis Spijkstra
  • A1
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO10-4 17.30 - 18.30 Dennis Spijkstra
  • A1
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO10-5 17.30 - 18.30 Dennis Spijkstra
  • A1
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO10-6 17.30 - 18.30 Dennis Spijkstra
  • A1
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO10-7 17.30 - 18.30 Dennis Spijkstra
  • A1
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO11-5 17.30 - 18.30 Dennis Spijkstra
  • A2
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO11-6 17.30 - 18.30 Gerben Jelsma, Arnold Herder
  • B2B
  • 3
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO12-3 17.30 - 18.30 Dennis Spijkstra
  • A2
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO12-4 17.30 - 18.30 Dennis Spijkstra
  • A2
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO12-5 17.30 - 18.30 Dennis Spijkstra
  • A2
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO15-2 17.30 - 18.30 Alwin vd Heide
  • B1
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO13-1 18.30 - 19.45 Klaas van Meekeren, Ettienne Harreman, Ehrlich van Uytrecht
  • B3
  • 4
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO13-2 18.30 - 19.45 Mikki Mehovic
  • B1
  • 2
  • -
L.A.C. Frisia 1883 3 18.30 - 20.00 Folkert de Vries
  • B2
  • 3
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO15-1 18.30 - 20.00 Mitchell Timmer, Tycho Petersohn
  • A2
  • 2
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO17-1 18.30 - 20.00 Sander Kreeft, Jordy Stobbe, Rienk Dalstra
  • A1
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 5 19.45 - 21.15 Simukai Gozo
  • B1
  • 4
  • -
L.A.C. Frisia 1883 1 20.00 - 21.30 Daniël Schmidt, Juryan Dantuma
  • B-veld
  • 5
  • -
L.A.C. Frisia 1883 2 20.00 - 21.30 Martin Westerhof
  • A1
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO19-1 20.00 - 21.30 Mick Brants, Cor de Weerd
  • A2
  • 2
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
L.A.C. Frisia 1883 55+ 10.00 - 11.00
  • B2
  • 5
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO17-5 17.15 - 18.45 Thorkild Beltman
  • B3
  • 4
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO13-3 17.30 - 18.45 Curtje Piard, Jayzir Martina
  • A1
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO14-3 17.30 - 18.45 Jesse Suurhoff
  • B2
  • 3
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO17-6 17.30 - 18.45 Stijn Kooijman
  • A2
  • 2
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO19-2 18.45 - 20.00
  • A1
  • 1
  • -

Zondag :

Team Tijd Trainer(s) Info
L.A.C. Frisia 1883 55+ 10.30 - 11.30
  • B2
  • 5
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
L.A.C. Frisia 1883 JO11-1 16.00 - 17.00 Sietze Vis
  • B3
  • 4
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO11-2 16.00 - 17.00 Sietze Vis
  • B3
  • 4
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO8-1 16.30 - 17.30 Dennis Spijkstra
  • A1
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO8-2 16.30 - 17.30 Dennis Spijkstra
  • A1
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO8-3 16.30 - 17.30 Dennis Spijkstra
  • A1
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO8-4 16.30 - 17.30 Dennis Spijkstra
  • A1
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO9-1 16.30 - 17.30 Johan Goslings, Hamza Abdelkarim
  • B2
  • 3
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO9-2 16.30 - 17.30 Johan Goslings, Hamza Abdelkarim
  • B2
  • 3
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO9-3 16.30 - 17.30 Dennis Spijkstra
  • A2
  • 5
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO9-4 16.30 - 17.30 Dennis Spijkstra
  • A2
  • 5
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO9-5 16.30 - 17.30 Dennis Spijkstra
  • A2
  • 5
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO9-6 16.30 - 17.30 Dennis Spijkstra
  • A2
  • 5
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO12-1 16.30 - 17.30 Mike Vallinga, Jan Egberts
  • B1
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO12-2JM 16.30 - 17.30 Mike Vallinga
  • B1
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO10-1 17.30 - 18.30 Hilbrand Sibma, Kris Roode, Peter van der Schaaf
  • B2A
  • 3
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO10-2 17.30 - 18.30 Hilbrand Sibma, Kris Roode, Peter van der Schaaf
  • B2A
  • 3
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO10-3 17.30 - 18.30 Dennis Spijkstra
  • A1
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO10-4 17.30 - 18.30 Dennis Spijkstra
  • A1
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO10-5 17.30 - 18.30 Dennis Spijkstra
  • A1
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO10-6 17.30 - 18.30 Dennis Spijkstra
  • A1
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO10-7 17.30 - 18.30 Dennis Spijkstra
  • A1
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO11-3 17.30 - 18.30 Steven Sijtsma, Michiel Seekles
  • B1
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO11-4JM 17.30 - 18.30 Steven Sijtsma, Michiel Seekles
  • B1
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO11-5 17.30 - 18.30 Dennis Spijkstra
  • A2
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO11-6 17.30 - 18.30 Gerben Jelsma, Arnold Herder
  • B2B
  • 3
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO12-3 17.30 - 18.30 Dennis Spijkstra
  • A2
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO12-4 17.30 - 18.30 Dennis Spijkstra
  • A2
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO12-5 17.30 - 18.30 Dennis Spijkstra
  • A2
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO13-1 18.30 - 19.45 Klaas van Meekeren, Ettienne Harreman, Ehrlich van Uytrecht
  • B2
  • 3
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO13-2 18.30 - 19.45 Mikki Mehovic
  • B1
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO15-1 18.30 - 20.00 Mitchell Timmer, Tycho Petersohn
  • B3
  • 4
  • -
L.A.C. Frisia 1883 MO17-1 18.30 - 20.00
  • A2
  • 6
  • -
L.A.C. Frisia 1883 MO20-1 18.30 - 20.00 Stephan Brandenburgh
  • A1
  • 5
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO17-3 19.45 - 21.15 Theo Veltman
  • B1
  • 2
  • -
L.A.C. Frisia 1883 2 20.00 - 21.30 Martin Westerhof
  • B3
  • 4
  • -
L.A.C. Frisia 1883 3 20.00 - 21.30 Folkert de Vries
  • B2
  • 3
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO17-1 20.00 - 21.30 Sander Kreeft, Jordy Stobbe, Rienk Dalstra
  • A1
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO17-2 20.00 - 21.30 Caio Feige
  • A2
  • 2
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
L.A.C. Frisia 1883 55+ 10.00 - 11.00
  • B2
  • 5
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO12-1 16.30 - 17.30 Mike Vallinga, Jan Egberts
  • B1
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO12-2JM 16.30 - 17.30 Mike Vallinga
  • B1
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO14-2 17.15 - 18.30 Sven Deinum, Lamsma
  • B3
  • 4
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO17-6 17.15 - 18.30 Stijn Kooijman
  • A1
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO11-1 17.30 - 18.30 Sietze Vis
  • B1
  • 2
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO11-2 17.30 - 18.30 Sietze Vis
  • B1
  • 2
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO17-4 17.30 - 18.45 Robin Roeda
  • A2
  • 2
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO13-1 18.30 - 19.45 Klaas van Meekeren, Ettienne Harreman, Ehrlich van Uytrecht
  • B3
  • 4
  • -
L.A.C. Frisia 1883 6 18.30 - 20.00 Rogier Wolters, Jelle Overbeek
  • B1
  • 3
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO14-1 18.30 - 20.00 Ferry Meijer
  • A1
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO15-1 18.30 - 20.00 Mitchell Timmer, Tycho Petersohn
  • B2
  • 3
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO15-2 18.45 - 20.00 Alwin vd Heide
  • A2
  • 2
  • -
L.A.C. Frisia 1883 1 20.00 - 21.30 Daniël Schmidt, Juryan Dantuma
  • B-veld
  • 5
  • -
L.A.C. Frisia 1883 5 20.00 - 21.30 Simukai Gozo
  • B1
  • 4
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO17-1 20.00 - 21.30 Sander Kreeft, Jordy Stobbe, Rienk Dalstra
  • A1
  • 1
  • -
L.A.C. Frisia 1883 JO19-1 20.00 - 21.30 Mick Brants, Cor de Weerd
  • A2
  • 2
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!